O firmie

Firma założona w 1985 r. przez Mariana Matłoka posiadającego długoletnie doświadczenie w dziedzinie transportu drogowego. Do 1992 r. świadczyła usługi na terenie kraju oferując swoim klientom przewozy ładunków pojazdami uniwersalnymi i specjalistycznymi.
Od roku 1992 rozpoczęła działalność na rynku europejskim i od tej pory specjalizuje się w transporcie międzynarodowym.
Dynamiczny rozwój i zdobyte doświadczenie pozwoliły na poszerzenie działalności o dodatkowe usługi związane z branżą transportową i motoryzacyjną takie jak doradztwo transportowe i logistyczne, spedycja, sprzedaż paliw, serwis, diagnostyka , naprawa pojazdów ciężarowych.

Obecnie jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, świadczącą usługi na najwyższym europejski poziomie.

Firma nasza należy do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych oraz Dolnośląskiej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. W roku 2011 otrzymaliśmy od Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika jako potwierdzenie wysokiego standardu świadczonych usług oraz bezpieczeństwa w przewozach.
W celu utrzymania wysokich parametrów jakościowych wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy międzynarodowej ISO 9001:2008.

Firma „TRANSAMR” aktywnie uczestniczy również w wydarzeniach kulturalnych i sportowych naszego miasta, m.in. od lat wspiera organizację Ulicznego Biegu Sylwestrowego.